X
فهرست استارت آپ ها
« واش لین » استارت آپ خشک شویی آنلاین
ForVend

« واش لین » استارت آپ خشک شویی آنلاین

« حسینی » از بنیان گذاران واش لین در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

حسینی گفت: ما نیز مانند تمام استارت آپ های این حوزه تمام تهران را پوشش داده ایم و مانند همه استارت آپ های مطرح جهان یک هدف بیشتر نداریم و آن هم در اختیار گرفتن کل بازار است. حسینی از واش لین افزود: مکانیزم ها در این کسب و کار آنلاین متفاوت است، می تواند سیستم حمل و نقل با راننده های در استخدام برای خودمان باشد یا مثل اسنپ و تپسی حالت فریلانسر داشته باشد، می تواند کارگاه از ما باشد یا اینکه کارگاه از صاحبان واحد های صنفی باشد و ده ها مدل دیگر که هر یک می توانند به نوعی بر تغییر سیستم خشک شویی آنلاین تاثیر گذار باشند.

حسینی از بنیان گذاران خشک شویی واش لین گفت: در واش لین با هدف تغییر روش سرویس دهی به افرادی که نیازمند خدمات خشک شویی هستند شروع به کار کردیم. صادقی افزود: مدل کسب و کاری ما طوری ایجاد شده است تا بتوانیم یکپارچه سازی فرآیند اطلاعات، حمل و نقل، انبارداری و جابه جایی کالا یا به اختصار فرآیند کامل لجستیک را در حوزه خشک شویی با روشی بهینه به مردم ارائه دهیم.

حسینی از واش لین گفت: بسیاری از کسب و کارها عوض شده اند و سال های گذشته اکثر مردم به بانک مراجعه می کردند و امروز تعداد دفعات مراجعه به بانک کاهش یافته است. همچنین در بیمه نیز اگرچه چالش هایی برای استارت آپ ها رخ داده است، اما شوق بسیاری در مردم در استفاده از این خدمات ایجاد شده است.

حسینی از واش لین در ادامه افزود: بهای هزینه تمام شده برای ما هزینه پایینی است و هزینه های سربار مثل اجاره کارگاه در کار ما بالا است و اصلاح این موضوع در کار ما با در نظر گرفتن تراکم خشک شویی ها در برخی از نقاط تهران و ظرفیت مازاد آنها مساله ای است که در واش لین به آن توجه شده و با یک مدل کسب و کاری مناسب در صدد فعال سازی آن و استفاده از فرصت پیش آمده هستیم.

حسینی از واش لین گفت: مشتری ترجیح می دهد تا قیمت را قبل از تحویل کار بدند و این مزیتی است که دقیقا در سیستم های ما برایشان مشخص می شود و ما در سراسر تهران، از شمال تا جنوب خدمات را با یک قیمت مشخص انجام می دهیم، این در حالی است که در خشک شویی های سنتی چنین نیست و ما نیاز به یک نظام قیمت گذاری مشخص داریم تا بتوانیم درجه خدمات مورد نیاز را انتخاب کنیم. تربتی از خشک شویی ژاندارک گفت: برای ما کیفیت شستشو از اهمیت بالایی برخوردار است و درجه بندی امری ضروری برای تعیین نرخ در اتحادیه است، که فرایندی نسبتا پیچیده است. ایشان گفتند: برخی مواقع سایز لباس قیمت را تغییر می دهد. 

 

مطلب بعدی « پاکلین » استارت‌آپ‌ خشکشویی آنلاین
Print
3169 رتبه بندی این مطلب:
4/0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

فهرست استارت آپ ها

انتخابگر پوسته