X
استارت آپ های خشکشویی آنلاین

« زودشور » استارت آپ خشک شویی آنلاین

«رهی» مدیر زودشور در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 4948 رتبه مطلب: 5/0

«رهی» گفت: رقیب اصلی ما ماشین های لباس شویی هستند نه صاحبان صنف خشک شویی و حتی خشک شویی های آنلاین دیگر و بدین ترتیب اگر فرهنگ سازی صورت بگیرد مردم به جای مصرف برق و ماشین لباس شویی های خانگی، می توانند از خدمات مناسب آنلاین با قیمت مناسب استفاده کنند. مشابه کاری که در بسیاری از کشورهای خارجی انجام می شود و خانه های لباس شویی در بیشتر کشورها وجود دارد. وی افزود: ما باید جلسات مشترکی با اتحادیه داشته باشیم و بتوانیم به نتیجه برسیم. رهی گفت: اگر توان مقابله با ما به توان همیاری با ما تبدیل شود، ما می توانیم اندازه بازار خودمان را گسترش دهیم. ایشان افزودند: شفافیت مناسبی در خشک شویی ها وجود ندارد و قیمت گذاری ها ثبات خاصی ندارند. وی افزود: ارتباط با مشتری مساله ای است که می بایست در خشک شویی ها لحاظ شود و این بجز با راه اندازی استارت آپ ها ممکن نمی شود.

« تمیزشو » استارت آپ خشک شویی آنلاین

پرواز، مدیر « تمیزشو » در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 3689 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر استارت آپ خشکشویی آنلاین تمیزشو گفت: ما سهم بازاریابی خودمان را از سفارش مشتری برمی داریم و مابقی را به عنوان هزینه انجام کار به خشک شویی ها واگذار می کنیم و با کاهش درصد سودمان مشتری بیشتری جذب می کنیم. پرواز گفت ما در کنار خشک شویی، اولین قالی شویی آنلاین بازار کسب و کار نیز هستیم. در همین زمینه رحیمی از زودشور گفت: قالی شویی تمیز شو بسیار مقیاس پذیر است و می تواند به زودی در همه شهرها گسترش یابد.

« پاکلین » استارت‌آپ‌ خشکشویی آنلاین

«صادقی» از بنیان گذاران پاکلین در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 5943 رتبه مطلب: بدون رتبه

صادقی از بنیان گذاران خشک شویی آنلاین پاکلین گفت: خشک شویی پاکلین با سابقه یک سال فعالیت، توانسته است تا با تکنیک های سئو در لغات مرتبط مثل خشک شویی و اتو شویی آنلاین در جایگاه اول یا دوم باشد. صادقی گفت: ما برنامه ای برای تاسیس کارگاه یا کارخانه خشک شویی انحصاری نداریم و از طریق عقد قراردادهای غیرانحصاری با خشک شویی ها از اضافه ظرفیت آنها استفاده می کنیم. وی افزود: وقتی طبق ارزیابی های ما اگر خشک شویی توانایی انجام تعداد کار درخواستی را با کیفیت، زمان و هزینه مورد نظر داشته باشد، با خشک شویی قرار دادی نوشته شده و با شیب مناسبی سفارشات بر اساس موقعیت جغرافیایی برای آن واحد صنفی ارسال می گردد.

« واش لین » استارت آپ خشک شویی آنلاین

« حسینی » از بنیان گذاران واش لین در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 3696 رتبه مطلب: 4/0

حسینی گفت: ما نیز مانند تمام استارت آپ های این حوزه تمام تهران را پوشش داده ایم و مانند همه استارت آپ های مطرح جهان یک هدف بیشتر نداریم و آن هم در اختیار گرفتن کل بازار است. حسینی از واش لین افزود: مکانیزم ها در این کسب و کار آنلاین متفاوت است، می تواند سیستم حمل و نقل با راننده های در استخدام برای خودمان باشد یا مثل اسنپ و تپسی حالت فریلانسر داشته باشد، می تواند کارگاه از ما باشد یا اینکه کارگاه از صاحبان واحد های صنفی باشد و ده ها مدل دیگر که هر یک می توانند به نوعی بر تغییر سیستم خشک شویی آنلاین تاثیر گذار باشند.

انتخابگر پوسته

فهرست استارت آپ ها

انتخابگر پوسته