X
فهرست استارت آپ ها

رقابت‌های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور گزارش می دهد: بهترین فصل برای سفر به کیش

اگر دوست دارید تا به کیش سفر کنید، بهتر است تا با کمک استارت آپ ها بهترین نرخ بلیط ها و هتل ها و مناسب ترین مکان های گردشگری را انتخاب کنید، در این خبر تعدادی از بهترین استارت آپ های حوزه گردشگری معرفی می شوند.

0 6124 رتبه مطلب: 4/9

اگر دوست دارید تا به کیش سفر کنید، بهتر است تا با کمک استارت‌آپ‌ها بهترین نرخ بلیط‌ها و هتل‌ها و مناسب‌ترین مکان‌های گردشگری را انتخاب کنید، در این خبر تعدادی از بهترین استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری معرفی می‌شوند.

قطعا هزینه سفرها در تابستان و عید به اوج می‌رسد از طرفی جمعیت زیاد مسافران نیز مشکلاتی را برای گردشگران تابستانی ایجاد می‌کند. اگر از علاقه‌مندان به سفر هستید، شاید یکی از سوالاتی که در ذهن شما مطرح شود این باشد که کی و چگونه به کیش برویم؟ خبرگزاری ایلنا و رقابت‌های استارت‌آپی در این خبر تمام راه‌های رزرو هتل و خرید ارزان بلیط هواپیما را به نقل از همه استارت‌آپ‌های فعال گردشگری به شما معرفی می‌کنند.

سود آور یا خطرناک بودن بازار سرمایه گذاری میوه آنلاین

انتخاب با شما است: اینکه چند قدمی تا اولین میوه فروشی محله خودتان بروید و میوه ها را دستچین کنید و به منزل برگردید یا اینکه در خانه بنشینید و سایت و اپلیکیشن میوه آنلاین را باز کنید و برای ساعت و روز مشخص میوه های مورد علاقه تان را سفارش دهید.

0 7183 رتبه مطلب: 4/9

تنوع در انتخاب و کیفیت، مزیت های رقابتی میوه آنلاین ها هستند، اما باید دید آیا مردم به خرید اینترنتی میوه اعتماد خواهند کرد؟ آیا استارت آپ های میوه موفق می شوند تا بیش از نصف سهم از بازار را در اختیار بگیرند؟ در ایران بیش از 18 استارت آپ میوه آنلاین وجود دارد. مدیران استارت آپ های میوه با حضور در نهمین سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شمسی پور به تشریح فضای استارت آپی کشور پرداختند و درباره سود آوری، سرمایه گذاری و ساختار مالی خود به بحث و تبادل نظر پرداختند. بخشی از آنچه در دیدار این مدیران استارت آپی با مردم گذشت را در این خبر بخوانید.

سمینار رقابت های استارت آپی میوه آنلاین برگزار شد.

نهمین دوره از سمینارهای رقابت های استارت آپی دانشگاه شمسی پور به موضوع میوه آنلاین پرداخت.

0 7140 رتبه مطلب: 4/5

در این حوزه بیش از 18 استارت آپ در ایران وجود دارند که برخی از آنها صرفا در تهران، برخی دیگر صرفا در شهرستان و برخی در تهران و یک یا چند شهر دیگر فعالیت می کنند. باید در نظر داشت که میوه آنلاین خدمتی لجستیک است و مشابه بیمه آنلاین قابلیت گستردگی در همه شهرها در یک مرحله را ندارد. از طرفی دیگر میوه کالایی با زمان ماندگاری کوتاه و عدم امکان برگشت پذیری است که همه این ها باعث می شوند تا فعالیت استارت آپ های این حوزه دچار چالش شوند.

« زودشور » استارت آپ خشک شویی آنلاین

«رهی» مدیر زودشور در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 4123 رتبه مطلب: 5/0

«رهی» گفت: رقیب اصلی ما ماشین های لباس شویی هستند نه صاحبان صنف خشک شویی و حتی خشک شویی های آنلاین دیگر و بدین ترتیب اگر فرهنگ سازی صورت بگیرد مردم به جای مصرف برق و ماشین لباس شویی های خانگی، می توانند از خدمات مناسب آنلاین با قیمت مناسب استفاده کنند. مشابه کاری که در بسیاری از کشورهای خارجی انجام می شود و خانه های لباس شویی در بیشتر کشورها وجود دارد. وی افزود: ما باید جلسات مشترکی با اتحادیه داشته باشیم و بتوانیم به نتیجه برسیم. رهی گفت: اگر توان مقابله با ما به توان همیاری با ما تبدیل شود، ما می توانیم اندازه بازار خودمان را گسترش دهیم. ایشان افزودند: شفافیت مناسبی در خشک شویی ها وجود ندارد و قیمت گذاری ها ثبات خاصی ندارند. وی افزود: ارتباط با مشتری مساله ای است که می بایست در خشک شویی ها لحاظ شود و این بجز با راه اندازی استارت آپ ها ممکن نمی شود.

« تمیزشو » استارت آپ خشک شویی آنلاین

پرواز، مدیر « تمیزشو » در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 3288 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر استارت آپ خشکشویی آنلاین تمیزشو گفت: ما سهم بازاریابی خودمان را از سفارش مشتری برمی داریم و مابقی را به عنوان هزینه انجام کار به خشک شویی ها واگذار می کنیم و با کاهش درصد سودمان مشتری بیشتری جذب می کنیم. پرواز گفت ما در کنار خشک شویی، اولین قالی شویی آنلاین بازار کسب و کار نیز هستیم. در همین زمینه رحیمی از زودشور گفت: قالی شویی تمیز شو بسیار مقیاس پذیر است و می تواند به زودی در همه شهرها گسترش یابد.

« پاکلین » استارت‌آپ‌ خشکشویی آنلاین

«صادقی» از بنیان گذاران پاکلین در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 4899 رتبه مطلب: بدون رتبه

صادقی از بنیان گذاران خشک شویی آنلاین پاکلین گفت: خشک شویی پاکلین با سابقه یک سال فعالیت، توانسته است تا با تکنیک های سئو در لغات مرتبط مثل خشک شویی و اتو شویی آنلاین در جایگاه اول یا دوم باشد. صادقی گفت: ما برنامه ای برای تاسیس کارگاه یا کارخانه خشک شویی انحصاری نداریم و از طریق عقد قراردادهای غیرانحصاری با خشک شویی ها از اضافه ظرفیت آنها استفاده می کنیم. وی افزود: وقتی طبق ارزیابی های ما اگر خشک شویی توانایی انجام تعداد کار درخواستی را با کیفیت، زمان و هزینه مورد نظر داشته باشد، با خشک شویی قرار دادی نوشته شده و با شیب مناسبی سفارشات بر اساس موقعیت جغرافیایی برای آن واحد صنفی ارسال می گردد.

« واش لین » استارت آپ خشک شویی آنلاین

« حسینی » از بنیان گذاران واش لین در سمینار رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین

0 3170 رتبه مطلب: 4/0

حسینی گفت: ما نیز مانند تمام استارت آپ های این حوزه تمام تهران را پوشش داده ایم و مانند همه استارت آپ های مطرح جهان یک هدف بیشتر نداریم و آن هم در اختیار گرفتن کل بازار است. حسینی از واش لین افزود: مکانیزم ها در این کسب و کار آنلاین متفاوت است، می تواند سیستم حمل و نقل با راننده های در استخدام برای خودمان باشد یا مثل اسنپ و تپسی حالت فریلانسر داشته باشد، می تواند کارگاه از ما باشد یا اینکه کارگاه از صاحبان واحد های صنفی باشد و ده ها مدل دیگر که هر یک می توانند به نوعی بر تغییر سیستم خشک شویی آنلاین تاثیر گذار باشند.

انتخابگر پوسته

فهرست استارت آپ ها

انتخابگر پوسته